г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Звернення Депутатів Дружківської Міської Ради VII Скликання До Президента України В.О. Зеленського

05.12.2019

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

03.12.2019 р. № 7/64-1

 

Шановний Володимире Олександровичу!

        Наше звернення обумовлене загостренням внутрішньої політичної ситуації в Україні.

      Депутатський корпус м. Дружківки Донецької області висловлює Вам свою повагу та повністю підтримує Вашу ініціативу щодо прагнення скорішого відновлення миру на сході України.

     Вже 5 років тривають бойові дії. Ми вважаємо, що настав час для прийняття рішення щодо встановлення  миру на території України, впевнені, що немає альтернативи для припинення війни, крім запропонованої Вами ініціативи припинення вогню та розведення військ.

    Дружківка пережила важкий 2014 рік і залишається містом, над яким майорить український прапор. Всі роки протистояння на сході Дружківка була і є містом, що допомагає нашим бійцям на передовій, надає притулок та захист близько 10 тисячам вимушених переселенців, які в один день залишилися без житла та засобів до існування, втомилися від постійної невизначеності та психологічного напруження.

    Мир - це потреба нашого регіону, це стабільність громад та процвітання країни. Саме ці питання піднімалися на форумі жінок, що на початку листопада пройшов у Дружківці й зібрав представниць Донецької та Луганської областей, Харківщини, Дніпропетровщини та Одещини. В Резолюції форуму підтримано шляхи мирного урегулювання конфлікту та налагодження діалогу між людьми.

    Останнім часом ми відчули надію на мир з поверненням до України полонених з Росії. Проводячи переговори зі світовими лідерами, Ви та ваша команда домоглися покращення ситуації на передовій та зменшення кількості обстрілів.

    Ми, депутати Дружківської міської ради, підтримуємо Вас у пошуках миру та вважаємо «формулу Штайнмаєра» єдиним реальним шляхом до припинення війни. Впевнені, що відведення військ не є відступом, а є кроком вперед до припинення вогню. Розформування на тимчасово окупованих територіях усіх незаконних збройних формувань принесе спокій  українцям, а контроль над українським кордоном захистить від появи на території країни людей, які прагнуть подальшого протистояння на сході, сприятиме проведенню виборів не під дулами автоматів, а під спостереженням ОБСЄ. Вибори в ОРДЛО за українським законодавством повернуть  Україні неконтрольовані території, а мешканців  - в їх домівки.

     Дружківська міська рада закликає колег з органів місцевого самоврядування усіх рівнів підтримати зусилля Президента України Володимира Зеленського у його діяльності на шляху повернення миру в Україну.

   Дружківська міська рада вимагає від політиків усіх рівнів утриматися від проведення акцій «Ні -  капітуляції». «Формула Штайнмаєра» не легалізує бойовиків, а навпаки, передбачає повернення українського законодавства та правопорядку на тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей. Відмова від неї у рамках Нормандського формату позбавить Президента аргументів на підтримку України з боку потужних союзників.

 Шановний пане Президенте!

      Дружківська міська рада засвідчує Вам свою повагу та  підтримує усі Ваші зусилля щодо повернення в Україну миру. Ми, депутати Дружківської міської ради, будемо втілювати у життя всі Ваші рішення щодо мирного врегулювання конфлікту на сході України дипломатичним шляхом. Сподіваємося, що Ваші ініціативи втіляться в життя та довгоочікуваний мир прийде на землю Донеччини та Луганщини.

 

Звернення схвалено

рішенням 64-ї сесії

Дружківської міської ради

VII скликання від 03.12.2019

(0 votes)