г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Новорiчний анонс

05.12.2019

     З метою підвищення рівня організації дозвілля населення міста та виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій, звичаїв і обрядів 06.11.2019 було прийнято рішення виконавчого комітету  «Про організацію святкування Дня Святого Миколая, Нового року та  Різдвяних свят  у м. Дружківка», яким було затверджено склад оргкомітету та відповідні заходи.

     Координаційне  забезпечення виконання  даного  рішення, згідно  з розподілом обов’язків, покладено на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради та відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради.

     Комунальним підприємством «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради в рамках підготовки святкового оформлення міської Новорічної ялинки та   центральних вулиць  міста укладені угоди  з ТОВ «Торговий дім Лед енерджі»,      м. Полтава, на придбання 20 секцій антивандальної огорожі, 350  новорічних куль синього та срібного кольору, електричної  ялинкової верхівки, 52 секцій електричних гірлянд. Загальна сума укладених угод складає  231,0 тис. грн.

     В рамках організації циклу заходів Різдвяної тематики у міських закладах, підпорядкованих відділу з питань  культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради, заплановано наступне.

 Комунальне підприємство «Дружківська льодова арена» Дружківської міської ради:

з 24 по 27 грудня 2019 року заплановано проведення казкового  Новорічного марафону для вихованців ДЮСШ  Хокейного клубу  «Донбас» міст Дружківка, Костянтинівка, Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Покровська, Костянтинівського району та гостей міста.

 Комунальний заклад  «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки»:

   з 16 по 29 грудня 2019 року по бібліотеках міста для дітей, студентської молоді, слухачів мовних курсів, заплановано цикл новорічних заходів, серед яких: Андріївські вечорниці, святкові посиденьки, розважальні програми, книжкові мандрівки-квести, творчі лабораторії,  дитячі свята, виготовлення новорічних прикрас у гуртках за інтересами  та інше.

    21  та 28 грудня 2019 року у приміщенні молодіжного центру «Lesya Hab», який функціонує при Центральній бібліотеці, заплановано молодіжні зустрічі -  Новорічні лайфхаки «Зустрічаємо рік Миші»  та Новорічний калейдоскоп «Розважальна ігротека».

 Комунальний заклад культури «Дружківський історико - художній музей»:

    з 01 грудня 2019 року у виставковому залі музею буде відкрито виставку  «Зимовий настрій», де будуть представлені  ялинкові іграшки та прикраси 50-річної давнини. Мета – ознайомлення підростаючого покоління - відвідувачів музею, з побутовими прикрасами минулих років та укладом життя населення.

  «Під  передзвін Новорічних свят» - під таким гаслом  у  грудні  пройдуть  підсумкові  зустрічі з творчими людьми рідного міста, які протягом року співпрацювали з Дружківським історико- художнім музеєм». 

 Комунальний заклад «Дружківська  мистецька школа»:

   19 грудня 2019  року заплановано класну годину викладача фортепіанного відділу Ірини Осипенко  «Зимова казка».

   з 21  по 27 грудня 2019 року   у приміщення концертної зали  школи  заплановано 4  новорічних концерти учнів та викладачів фортепіанного та оркестрового відділів, відділення  сольного співу та  хорового класу, відділу  народних інструментів.

 Комунальний заклад «Клуб смт. Олексієво - Дружківка» Дружківської міської ради:

  07 грудня 2019 року у молодіжному центрі «Greenwich» у рамках «Дня замовлення подарунків  Діду Морозу» заплановано сеанси новорічних мультфільмів,  розважальний ігровий захід з новорічними ельфами, де працюватиме «Приймальня Діда Мороза», в якій діти будуть мати нагоду написати  листа  Діду Морозу та сфотографуватися з казковими героями.

  з 18 по 28 грудня 2019 року у молодіжному центрі «Greenwich» заплановано майстер-класи з виготовлення  новорічних прикрас до Дня Святого Миколая, новорічний ярмарок від місцевих майстрів та розважальна програма, свято для дітей з казковими героями, Снігуронькою та Дідом Морозом у молодіжному центрі «Greenwich».

 29 грудня 2019 – Новорічний концерт та святкова дискотека у клубі.

 04 січня 2020 – Різдвяне свято  для учнівської та студентської молоді у молодіжному центрі «Greenwich».

 Комунальний заклад «Клуб смт. Райське» Дружківської міської ради:

 28 грудня 2019  - розважальна дитяча програма  «Новий рік дарує нам казку».

  Комунальне підприємство  «Дружківський міський парк культури та відпочинку»:

    У театральній студії «Калейдоскоп», яка функціонує при молодіжному центрі  «ART HUB», з 16 по 18 грудня 2019 року буде працювати Вітальня Святого Миколая з написання листів Св. Миколаю, створення  малюнків.

19 грудня 2019  -  святково-розважальна програма  для дітей та батьків до Дня Святого Миколая .

21 грудня 2019 -  новорічна вистава у приміщенні дзеркальної зали ПК «Етюд», а у приміщенні глядацької зали - святковий Новорічний концерт творчих колективів Палацу культури «Етюд».

23 грудня 2019 -  майстер-класи з виготовлення  новорічних  прикрас.

24 грудня 2019  -  святково-розважальна програма «Різдво прийшло».

27 грудня 2019  -  «Караоке новорічних пісень» для усіх бажаючих

(0 votes)