г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Головна тема – комунальні питання

 У вівторок, 26 травня, в онлайн режимі дружківчани мали змогу почути відповіді заступника міського голови Ганни Бузової на питання щодо роботи комунальних служб міста під час карантину.

 Спікер брифінгу розповіла про те, як була організована діяльність підприємств та установ, що надають житлово-комунальні послуги, протягом майже двох останніх місяців, тобто, у карантинний період.

Це і систематичне прибирання вулиць, і покоси трави, і ліквідація стихійних сміттєзвалищ, і дезінфекція транспорту, під’їздів багатоповерхівок тощо. Підприємства обласного підпорядкування забезпечували мешканців міста електроенергією, водою, газом, в усіх закладах проведений комплекс протиепідемічних заходів з використанням індивідуальних засобів захисту. З об’єктивного приводу абонвідділи припинили відкритий прийом громадян і перейшли на віддалене спілкування по телефону або за допомогою Інтернету. Зрозуміло, що виникли деякі труднощі зі сплатою комунальних платежів, тому абонентам рекомендовано провести звірку оплат з фактичним споживанням послуг. Ганна  Бузова зазначила наступне: «Заборона в період карантину штрафних санкцій за несплату комунальних послуг не повинна сприйматися як дозвіл зовсім не платити за них. По-перше, таким чином можуть накопичитися борги, які сплатити одразу після карантину буде складно. По-друге, через фінансові труднощі, які в цьому разі можуть вплинуть на подальшу роботу комунальних підприємств і на якість послуг. Тому, користуючись нагодою, звертаюсь до дружківчан: сплачуйте по рахункам своєчасно й у повному обсязі».

 Від журналістів надійшли різні питання: скільки коштів виділив міський бюджет на придбання деззасобів для обробки під’їздів і миття техніки, на захисні костюми робітників, як будуть використані залишки фінансів, заощаджених на прибиранні снігу.

 Заступник міського голови назвала цифри, якими цікавились представники ЗМІ. Так, на карантинні заходи було витрачено понад 150 тис. грн. На прибирання снігу та посипочні матеріали із 600 тис. грн. бюджетних кошт завдяки безсніжній зимі витратили лише 175 тис., останні заощадили на наступний зимовий період.

Відповідаючи на питання, Ганна Бузова конкретизувала ситуацію з реконструкцією міського парку відпочинку, підкреслила, що буде проведено новий конкурс на визначення іншого підрядника; розповіла по будівництво обіцяних велодоріжок, про завершення ремонтних робіт на площі Соборній, про співпрацю з ПРООН.

 На брифінгу також пролунала інформація про епідемситуацію у місті на цей день:

«Станом на 8:00 26.05.2020 осіб, які доставлені до закладів охорони здоров’я міста з підозрою на коронавірус COVID-19 та у яких підтверджений діагноз, не зареєстровано. Всього спостерігалося 200 осіб, що прибули з регіонів, в яких реєструється коронавірусна хвороба COVID-19. Станом на 26.05.2020 спостерігається 15 осіб, самоізоляція припинена (закінчився термін спостереження) у 181 особи, працівниками поліції продовжується пошук 4 осіб. У відділеннях лікарень знаходиться 4 пацієнта з пневмонією».

(1 vote)