г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Медики отримали заслужені нагороди

Колись Григорій Сковорода говорив, що світ – це театр і кожен має обрати собі ту роль, яку він зможе виконати найкраще, ту, що відповідає його нахилам і здібностям. Стосується це насамперед вибору професії. Серед безлічі спеціальностей є одна, вічна та невмируща,- лікар. Адже саме до людини,яка обрала медичний фах, всі ми йдемо у найважчі моменти життя й сподіваємося на допомогу.

Висока місія. Відповідальність. Сьогодні у час пандемії це не просто слова. За ними – люди, що зробили свій вибір та стоять на варті здоров’я громади. Терапевти, педіатри, фтизіатри, кардіологи, вірусологи,фармацевти,хірурги, медсестри,санітарки… Список довгий. Саме їх, медичних працівників Дружківки, з нагоди професійного свята, яке традиційно відзначається щорічно у третю неділю червня, вітали на сесії міської ради, що відбулася 24 червня, адже через поширення коронавірусної хвороби урочисті заходи були скасовані.

Секретар міської ради Володимир ГРИГОРЕНКО від імені громади висловив слова щирої вдячності за те, що, ризикуючи власним здоров'ям медики сьогодні на передовій дбають про здоров'я дружківчан. Під аплодисменти залу Почесними грамотами виконавчого комітету були відзначені:

МОЗГОВИЙ Олександр Миколайович - завідувач міського анестезіологічного відділення, лікар-анестезіолог комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради;

ЗОЗУЛЯ Ігор Анатолійович - в.о. завідувача рентгенологічного відділення, лікар-рентгенолог комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Дружківської міської ради;

ГЛАЗИРІНА Наталя Анатоліївна - головна медична сестра комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська клінічна лікарня №1» Дружківської міської ради;

ЧЕБАН Олександр Миколайович - завідувач хірургічного відділення поліклініки, лікар ортопед-травматолог комунального некомерційного підприємства «Дружківська міська лікарня №2» Дружківської міської ради.

Колективи медичних установ теж отримали подяки з нагоди свята. Адже робота медичного працівника - це більше ніж робота, це особливе життя, в якому є місце до самозречення заради життя пацієнта.

Олена Деснова,

начальник міського  відділу охорони здоров'я

(0 votes)