г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Дитячі пустощі з вогнем – шлях до трагедії

13.08.2020

  Дуже часто винуватцями пожеж є діти. На жаль, реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушені багато працювати і не приділяють достатньої уваги своїм дітям. В основі пустощів із вогнем лежить безмежна дитяча допитливість, бажання пізнавати навколишній світ, наслідування дорослим, які щоденно користуються вогнем, відсутність страху перед можливою загибеллю. Додайте сюди відсутність нагляду з боку дорослих та невмілі дії в екстремальних ситуаціях – і картина всіх чинників трагедії готова.

Шановні батьки!

  Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Зробіть все, щоб небезпечні ігри дітей з вогнем стали неможливими. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

 Запам’ятайте, що вогонь – це смертельна небезпека, яка загрожує здоров’ю, життю людини. Щоб уникнути біди, слід пам`ятати, що дітям категорично заборонено:

- бавитися із сірниками, палити папір та інші предмети у приміщеннях;

- переносити відкритий вогонь з одного місця на інше;

- запалювати легкозаймисті предмети чи рідини.

Пам’ятайте! Життя дитини – у ваших руках! Кожна дитина має право на життя!

ДПРЧ-45

(0 votes)