г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

Звіт депутата Дружківської міської ради Сергія Головченка

10.09.2020

Аналізуючи п’ять років свого депутатства, можу впевнено сказати, що більшість справ, передбачених моєю програмою, було виконано.  Я дуже вдячний мешканцям Молоково та Нижньої Гаврилівки за те, що обрали мене депутатом цього округу і докладаю максимум зусиль, щоб виправдати їх довіру.

Оскільки мій округ – це приватний сектор, головним питанням був благоустрій території, а саме: освітлення вулиць, дороги, дитячі та спортивні майданчики для всіх охочих приєднатися до розваг та занять спортом. Більшість цих обіцянок були виконані: дитячий майданчик біля ПК «Машинобудівник», спортивний майданчик біля ЗОШ №8, відновлення освітлення на вулицях, на деяких вулицях округу відремонтовані дороги. Хочу висловити подяку за спільну працю колегам з міської ради, комунальним службам, та всім людям, які допомагали втілювати заплановане в життя. Звісно, є і проблемні питання, які ще залишаються відкритими. Наприклад, асфальтове покриття провулків та наявність контейнерів для сміття.

Оскільки я мешкаю в тому районі, де мене обрали депутатом, я зустрічаю на вулиці людей, що звертаються до мене з різними проблемами.  Я чую кожного і намагаюсь допомогти в межах моїх можливостей.

У 2015 році гостро стояло питання стосовно внутрішньо переміщених осіб: треба було допомогти їм у пошуках роботи та житла, у нарахуванні субсидій та пенсій. Працюючи спільно з соціальним офісом, ці питання також поступово вирішую.

Будучи  членом постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, велику увагу приділяю розвитку спортивного виховання в нашому місті. За останні 5 років у нас з’явилося 5 майданчиків зі штучним покриттям, майданчики з тренажерним обладнанням. Спортсмени муніципального футбольного клубу «Дружківка» отримали допомогу, за що хочу висловити подяку колишньому міському голові, а нині народному депутату Верховної Ради Валерію Гнатенко та Дружківській міській раді. У 2017 році нарешті вирішилося питання стосовно нарахування стипендій спортсменам. Це було складне питання, але тепер ми маємо можливість заохотити талановитих спортсменів.

По роботі мені доводиться бувати у різних куточках області, і можу впевнено сказати, що Дружківка – одне з найпривабливіших міст для життя. Наше місто дружнє, привітне, чисте, і разом ми зможемо зробити його ще кращим, а що вже зроблено, це спільні досягнення кожного депутата і в цілому міської ради. Якщо депутат працює в команді, то питання будуть вирішуватися.

Хочу ще раз подякувати всім, хто був причетним до розвитку нашого міста та районів Молоково і Нижня Гаврилівка. Сподіваюсь,  довіру виборців я виправдав, але попереду ще багато завдань, які доведеться вирішувати разом.

(1 vote)