г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

День міста проходитиме із дотриманням карантинних вимог

10.09.2020

Відзначення свят, звісно,  чудова традиція, що дарує людям приємні емоції, гарні спогади та веселощі. У Дружківці найбільш популярним та масштабним святом традиційно є День міста, який завжди проходить яскраво та гучно. Все дійство супроводжується масовими гуляннями, концертами та майстер-класами, в яких із задоволенням беруть участь дружківчани та гості міста.

Цього року Дружківці виповнюється 239 років, й до посилення карантинних обмежень керівництвом міста на честь святкування дня народження Дружківки була підготовлена цікава, різноманітна програма заходів. Але тепер, через погіршення епідемічної ситуації (зростання кількості хворих на COVID-19), адаптивний карантин із посиленням обмежень для «зеленої» зони, до якої належить й Донецька область, продовжено до 31 жовтня. Плани довелося змінити, оскільки у регіонах із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності). Тож, на жаль, довелося скасувати заплановану концертну програму «Дружківка – моє місто», концерт «Калейдоскоп талантів», дискотеку, що мала проходити разом із кавер групою «KASS project» та довгоочікуваний виступ української зірки болівійського походження Мішель Андраде.

Але не дивлячись на те, що День міста проходитиме в обмеженому форматі, підготовка до нього все ж таки активно триває. Так, 5 вересня о 9:00 на площі Молодіжній, відбулося відкриття міського велофестивалю «Дружбайк» та відкриття вільної WI-FI зони. Того ж дня на стадіоні гімназії «Інтелект» о 9:00 пройшли відкриті змагання зі стрітболу, а в Молодому парку о 11:00 – відкритий чемпіонат міста з плавання на байдарках. 6 вересня представники дружківської громади зібралися біля братської могили воїнів Південно-Західного фронту для вшанування пам’яті тих, хто пожертвував своїм життям заради мирного неба. Адже цього року Дружківка відзначає 77-у річницю з дня визволення від німецько-фашистських загарбників. 11 вересня на площі Молодіжній о 15:00 проходитиме міська легкоатлетична естафета, 12 вересня о 12:00 – відкриті міські змагання зі спортивного орієнтування на місцевості, о 17:00 - відкриття фотозон та дитячих спортивних локацій, а також шоу ходулістів та живих скульптур, о 18:00 – показові виступи провідних спортсменів міста. Урочистий захід із нагородження дружківчан, які досягли визначних успіхів у різних сферах життя міста, відбудеться у Центрі дитячої та юнацької творчості о 18:30, а о 19:30 на гостей свята очікує святковий феєрверк. Протягом дня працюватимуть дитячі атракціони, а впродовж всього вечора гості свята матимуть можливість власноруч створити прапор Дружківки. 19 вересня святкування Дня міста завершить проведення традиційної виставки-ярмарку домашніх птахів та тварин.

«Головна вимога до всіх, хто братиме участь у святі, - дотримання всіх вимог карантину, а саме необхідність збереження соціальної дистанції. Ми не можемо допустити масового розповсюдження захворювання та в жодному разі не будемо ризикувати здоров’ям дружківчан. Тож вітатимемо рідне місто з Днем народження обережно», - наголосив секретар міської ради Володимир Григоренко.

(1 vote)