г. Дружковка, ул. Соборная 22 +3 8(099)-501-79-84 dr.dru@ukr.net

«Ми підтримуємо поліцію»

24.01.2019

В Дружківці ресторанно-готельний комплекс «МАН» приєднався до соціального руху «Тонка синя лінія».

На знак поваги та підтримки правоохоронців генеральний директор ресторанно-готельного комплексу «МАН» Мелікбегян Ашот Норікович отримав від начальника Дружківської поліції табличку із синьою стрічкою, яка прикрашатиме приміщення позначкою того, що тут дотримуються закону, поважають країну та підтримують поліцейських.

 Соціальний рух, який був заснований в США і запроваджений в Україні, набирає обертів. «Тонка синя лінія» - це приклад взаємодії громади і поліції, підтримка правоохоронців з боку небайдужих громадян.

Різноманітні заклади один за одним підхоплюють ініціативу та розміщують на видних місцях табличку, пронизану синьою лінією на знак поваги до країни та її законів.

Цього разу табличку «Тонка синя лінія» генеральному директору ресторанно-готельного комплексу МАН»  Мелікбегяну Ашоту Норіковичу вручив начальник Дружківського відділення поліції Дмитро Фадєєв.

Даний комплекс існує на території міста з 1999 року і протягом всіх 20 років гостинно приймає в себе не тільки пересічних громадян України, а й відвідувачів з країн Європи. Крім того, надає всіляку підтримку поліції, дотримується закону та поважає країну.

«Ми вдячні всім закладам, які демонструють свою громадянську позицію і підтримують нас», - зазначає керівник дружківської поліції.

Прес-служба  відділення поліції

(1 vote)